1-  چگونه می توان تلویزیون را به اینترنت متصل نمود؟
شما می توانید از طریق دکمه Menu روی ریموت کنترل وارد منوی اصلی شوید. در این قسمت گزینه شبکه (Network) را انتخاب کرده و سپس وارد تنظیمات شبکه شوید. در این قسمت تلویزیون به طور خودکار شبکه های بی سیم موجود را جستجو می کند. همچنین می توانید به صورت دستی اطلاعات شبکه را وارد نمایید.


2-   چگونه می توان سیتم عامل تلویزیون را به روز نمود؟
از طریق دکمه Menu وارد منوی اصلی شوید، گزینه پشتیبانی و سپس گزینه ارتقای نرم افزار را انتخاب نمایید. با انتخاب گزینه آنلاین نرم افزار تلویزیون به روز می شود.


3-   سرویس Family Story چیست؟
سرویس خانواده تنها برنامه اشتراک گذاری است که اعضای خانواده ای که از یکدیگر دور می باشند را از طریق به اشتراک گذاری عکس و فیلم در هر لحظه با هم مرتبط می سازد. با استفاده از سرویس خانواده، دائما با اعضای خانواده خود در تماس هستند. با این سرویس کاربردی که همانند شبکه های اجتماعی عمل می کند می تواند در جریان وقایعی که در خانواده اتفاق می افتد باشید و برای سایر اعضای خانواده عکس یا پیغام بفرستید. این سرویس از طریق تلویزیون های هوشمند 2012 سامسونگ و همچنین سایر دستگاههای قابل حمل مانند موبایل، MID و ... قابل اجرا می باشد.


4-   سرویس kids (کودکان) چیست؟
بخش سرویس کودکان سامسونگ، اولین بخش مفرح و آموزشی مخصوص کودکان در جهان بوده که می توانید از طریق زمان بندی و نظارت بر آنچه کودک دیده است، نحوه کار کودک خود با تلویزیون را مدیریت کنید. این سرویس روی مدل های سری 7 و 8، 2012 در Smart hub قابل استفاده می باشد. در مدلهای 2011 این سرویس در قالب برنامه کاربردیاز طریق Smasung apps قابل دانلود و اجرا می باشد.


5-  سرویس Fitness (سلامت) چیست و چگونه اجرا می شود؟
سرویس سلامتی سامسونگ تنها برنامه مجازی است که از طریق تلویزیون هوشمند، ارائه برنامه های ورزشی متنوع، فرم ایده آل بدن شما را به همراه خواهد داشت. برنامه سلامتی با ارائه تمرینات ورزشی متنوع به شما کمک می کند بدن خود را در وضعیت مناسب نگه دارید. همچنین در زمان انجام تمرینات می توانید از طریق دوربین تلویزیون حرکات خود را تماشا کنید. دسترسی به این سرویس نیز مانند سرویس کودکان می باشد. این سرویس به زودی با محتوای داخلی و توسط مربی ایرانی ارائه خواهد شد.


6-  چه مدل هایی از تلویزیون های هوشمند دارای برنامه های کاربردی هستند؟
برنامه های کاربردی سامسونگ روی تمام مدل های تلویزیون های هوشمند قابل ارائه هستند. به استثناء بازی Angry birsds که به دلیل بهره گیری از امکان کنترل تلویزیون از طریق حرکات دست تنها روی سری 7 و 8 2012 قابل اجرا است. کلیه برنامه ها روی مدل های 2011 و 2012 قابل دسترسی است.


7-  برنامه های کاربردی را در چه فضایی می توان ذخیره نمود؟
برنامه های کاربردی حجم پسیار پایینی دارند و دریافت و نصب آنها بر روی حافظه 1 گیگا بایتی داخل تلویزیون با سرعت اینترنت 128kb نیز امکان پذیر می باشد.


8-  برنامه های کاربردی به چه زبان هایی ارائه می شود؟
از زمان ارائه تلویزیون های هوشمند، سامسونگ اقدام به ارائه محتواهای سودمند برای کاربران کرده است. در این راستا در حدود 450 برنامه کاربردی به زبان انگلیسی و فارسی در Smasung apps در دسترس کاربران می باشد که از این میان 65 برنامه به زبان فارسی و مخصوص کاربران ایرانی در داخل ایران تهیه و ارائه گردیده است.